Tasarımcıların Büyülü Dünyasında Yıldız Yağmuru Başladı

Moda, mücevher ve aksesuar tasarımcılarının İzmir’deki buluşma noktası Designers of Oz mağazalarında kaçırılmayacak indirimler; moda tutkunlarını eşsiz tasarımlarla buluşturmayı bekliyor.

Seçili tasarımcı ürünlerinde %50’ ye varan indirim fırsatıyla, farklı tarzların şahane parçalarını kendi stilinizle buluşturmak istiyorsanız, sizleri Designers of OZ Ege Perla AVM ve Alsancak mağazalarına bekliyoruz!

Gül Gölge ve Ayşe Brav’ dan çiçeksi dokunuşlarla Case Studies:

Önce aynı yarışma programında jüri üyeliği yapan, sonrasında ise bu iş arkadaşlığını dostluğa dönüştüren Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav, moda ve tekstil sektöründeki uzun yıllardır süren deneyimlerini, 2017 yılında yarattıkları “Case Studies” markası çatısı altında birleştirdiler.

Case Studies markası altında ünlü ikili, kendi tarzlarının bir uzantısı olarak konumlandırdıkları ürünleriyle şehirli, stil sahibi ve dinamik kadın profilini hedef alıyorlar ve birbirinden güzel tasarımlarını bizlerle buluşturuyorlar. 

Case Studies markasının tüm ürünlerinde %30 indirim fırsatı, şimdi Designers of Oz mağazalarında!

case studies çiçekli elbise

The Root’un metalik etkisinde yıldız yağmuru:

Stil sahibi, sofistike ve rahat parçaları mükemmel kalite ve zamansız zerafetle buluşturuyor The Root…

Hiçbir koşulda kalitesinden ödün vermemeye söz veriyor. Özgür, cesur, sade, kendine güvenen, sorgulayan, çabalamadan ve hatta farkında olmadan fark yaratan her kadını giydirmeyi amaçlıyor. Parisien zerafete ve minimalizme olan ilgisini, kendi modernize yorumu ile tasarımlarına taşıyor.

Bu muhteşem stili, özel indirimlerle yakalama fırsatını kaçırmayın!

the root metalik etki

Yukarıdaki fotoğrafa da tıklayarak metalik parçaların farklı kullanımıyla ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kışın soğuğunda bile cool duruşundan ödün vermeyenler için House of OGAN:

En iyi zanaatkarların ellerinde işlenerek vücut bulan özgün tasarımlar…

Rahat siluetler, geleneksel el işçiliği ve doğal materyallerle bir araya gelerek oluşturdu House of Ogan markasının özünü. İstanbul’ un karmaşık etnik yapısından ilham alan özgün stiller, her sezon yepyeni parçalarda hayat buluyor.

House of Ogan ile cool stilinizi, şimdi %30 indirim fırsatıyla Designers of Oz mağazalarında yakalayın!

House of Ogan

Özlem Kaya imzasıyla Just Like You, %50 indirim fırsatıyla sizlerle!

Just Like You.

Tıpkı senin gibi.

Kendin gibi ol” sloganıyla yola çıktılar. “Sadece moda olduğu için değil, sevdiğin için giy” felsefesini benimsediler. Zorlamadan, yorulmadan, kendini iyi hissettiren parçalarla kendi tarzını oluşturmak isteyenler için tasarlıyorlar.

Gündüzden geceye rahatlığı, şıklığı ve doğallığı hedefleyen markanın 2018 yılı kış dönemi için işbirliği yaptığı isim ise başarılı tasarımcı Özlem Kaya. Özlem Kaya imzalı Just Like You ürünlerindeki sade ama etkili ışıltılarla kendinizi yıldız gibi hissedecek, doğal elyafların dokunuşuyla rahatlığı ve sıcaklığı ile sarmalanacaksınız. Özgün modelleri ve nefes alan kumaşları ile, günün her anında kendilerini rahat ve şık hissetmek isteyen şehirli, aktif, enerjik kadınlar için Just Like You, %50 indirim fırsatıyla Designers of OZ mağazalarında sizleri bekliyor.

özlem kaya - just like you

Selezza London ile İngiliz stilinin asil duruşu!

İngiliz asaleti ve zarafeti, yüksek kaliteli malzemeler ve kusursuz dikiş ile üretilmiş koleksiyonlarla hayat buluyor. Tasarımlarında açık siluetler üzerine el işçiliğiyle yapılan işleme ve detayları kullanarak kendi imzasını oluşturuyor Selezza London.

Romantizm, zarafet ve feminenliği yansıtan tasarımları güçlü ve iddialı bir duruşla harmanlayarak şehirli, modern kadın için yeni bir çizgi yaratıyor. Modern olduğu kadar zamansız, zarif ve ihtişamlı İngiliz stilini %30 indirimle Designers of Oz mağazalarında keşfedin!

selezza london

Her yaşın ayrı güzelliği olduğunu bilenler için Zeynep Ökmen.

Her yaşta denemekten, eğlenmekten ve parlamaktan korkmayan; küçük detaylarla farklılaşmayı seven cool kadınlar için tasarlıyor Zeynep Ökmen.

Yarattığı tasarımlarla kendine güvenen, her yaşta güzel olabileceğinin farkında olan kadınları hedef alıyor ve koleksiyonundaki zarif ve iddialı parçaları, %30 indirim fırsatıyla Designers of OZ mağazalarında sizlerle buluşturuyor!

zeynep ökmen

Yazar
More from ozbeoz

Kışkırtıcı Yaza Kışkırtıcı Tasarım Etkisi

Ozbeoz.com'un bu ay ki konuk yazarı sevgili Sahra Tellioğlu. Sahra, Londra'da geçirdiği...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.