Göz ile değil, Öz ile Bak

Designers of OZ adıyla Moda ve Mücevher tasarımcılarının ürünlerini 2013 yılından bu yana Alaçatı Hacı Memiş ve İzmir Alsancak’ta yer alan mağazalarında bir araya getiren Sinem Özusta, bu yıl ilk kez Alaçatı Hacı Memiş’de ki mağazasında Designs of OZ markası altında ürettiği Resort Koleksiyonu ile hazır giyim alanına adım attı. 14 Temmuz akşamı Alaçatı Hacı Memiş mağazasında düzenlenen lansman  ile davetlilere sunulan koleksiyon Sinem Özusta’nın öncülüğünde, moda tasarımı alanında çalışan profesyonel bir ekiple hayata geçirildi.

Desings of OZ- Lansman

Oz’un İlk Koleksiyon Detayları

Markanın sahibi Sinem Özusta ”Sadece Göz ile Değil ,Öz ile Bak! ’sloganı ile yaza pozitif etki yaratacak bir koleksiyon yaratmak istedik. Koleksiyonumuzda yalın,rahat, keten ve pamuk içerikli özel kumas ve aksesuarlarla hazırlandı. Nakış ve brode detaylar ön plana çıkarıldı. Koleksiyona ayrıca sandalet ve murano camlı gümüş aksesuarlarda eşlik etmekte’ diye belirtti.

Designs of OZ markası altında sunulan koleksiyon Alaçatı ve Alsancak Designers of OZ mağazaları dışında sahil beldelerinde özel noktalarda sınırlı sayıda satışa sunulmakta.


Resort Collection- look4Resort Collection-look5

Bu yazının etiketleri
, , ,
More from Sinem Özusta

Designers Of OZ X NİLL’İN

Farklı çizgisi ve tarzıyla dikkat çeken ünlü blogger Nil Ninat, Designers of...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.