Özel Davet ve Mezuniyet Kombinleri

Sevgili Sahra Tellioğlu, Designers of OZ mağazasından özel bir partiye ya da davete giderken giyebileceğiniz parçaları sizler için seçti. Tasarımcıların ürünlerini birarada kombinleyerek, sizlere küçük moda tüyoları hazırladı.

Giydiğimiz kıyafetin içinde kendimizi iyi hissetmemiz ve mutlu olmamız çok önemlidir. Hele ki bu mezuniyet, kokteyl ya da davet gibi özel bir geceyse seçtiğimiz kıyafet çok daha önem kazanır.

Sade bir elbise tercih edecekseniz, seçtiğiniz gösterişli takılarla kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz. Daha dikkat çekici bir abiye giymeyi planlıyorsanız, aksesuarlarınızın daha arka planda olması iyi olacaktır. Saç, makyaj, kıyafet ve aksesuarlarınız bir denge içinde olmalıdır. Hepsi iddialı ve göze çarpan parçalar olursa güzel olmak isterken rüküş olabilirsiniz.

Sahra Tellioğlu Kombinler
Özel davet ve mezuniyet kombinleri

Vücudunuza Göre Giyinmek Önemli

Beğendiğiniz renkler üzerinden yola çıkarak vücut ölçülerinize uygun kıyafeti belirleyebilirsiniz. İzmir’de en beğendiğim mağazalardan biri olan Designers of Oz, gündelik giyimde olduğu kadar, gece kıyafetlerinde de size birbirinden güzel alternatifler sunuyor. İster kısa ister uzun seçtiğiniz bir elbiseyi, istediğiniz renkte ve sizin bedeninize göre yeniden diktirebiliyorsunuz. Baharın gelmesiyle düğün, davet ve mezuniyet sezonu açıldı. Siren Ertan, Meltem Özbek, Zeynep Ökmen gibi tasarımcıların kıyafetlerinin de satışta olduğu Designers of Oz’a abiye alışverişleriniz için kesinlikle uğramanızı öneririm. Ben en beğendiğim 3 tane elbiseyi sizin için seçtim. Uzun elbiselerin modelleri iddialı olsa da tek renk oluşları ve çok detay içermemelerinden dolayı sade denebilir. Belirgin bir küpe veya bilezikle tamamlayabilirsiniz. Helenistik havaya sahip olan bu elbiseleri son zamanlarda çok moda olan saç aksesuarları veya örgü detayı içeren dağınık bir topuzla kullanabilirsiniz. Özel gecelerde daha çok uzun elbiseleri tercih etsem de, Cansu Susam’ın diz hizasındaki kırmızı elbisesi favorim oldu. Hiçbir zaman modası geçmeyecek zamansız bir parça. Katılacağınız davet gece ise, elbisenizi toplu saç ve incilerle birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda açık saç ve daha hafif bir makyaj, ayakkabı ve aksesuarla gündüz de çok rahat kullanılabilir.

Yazar
More from ozbeoz

Yunan Adaları Gemi Turu

Kültürlerimizin kolayca kaynaştığı ama bir o kadar da farklılık içerdiği komşumuza ziyaretin...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.