Kürkünüzü Nasıl Alırdınız?

Moda haftalarının en havalı trendi, sokak stilinin en popüler parçası bu aralar kürk. Ünlülerin bloggerların ve tabi ki biz modaseverlerin bu sezon vazgeçilmezi oldu bile!

Anneannelerimiz ve annelerimizden kalan o sıkıcı ve ağır kürklerin yerini günün her anında her saati ve her yerinde kullanabileceğimiz eğlenceli kürk ve peluşlar aldı.

Kazak, kot pantolon, elbise, bot, spor ayakkabı, topuklu ayakkabılar… kısaca her şeyle kombin edebileceğimiz kürkler bu sezonun vazgeçilmezleri arasına çoktan girdi.

Peki siz kürkünüzü nasıl alırdınız?

Hazırlanmak için vaktin yok ama sıradanlığı sevmiyorsan House of Ogan’ın bu kürk aksesuarını sade bir triko ve kot ile denemelisin. Görünümünü kürkünle tamamladığın anda kıyafetini başka diyarlara taşıyacağına emin olabilirsin.

“Ben çok seviyorum, her şeyle giyerim.” dersen eşofman üzerine denemeye ne dersin? Dünyanın en ünlü moda bloggerlarından Chiara Ferragni bu konuda gerçek bir ilham! Çünkü kürkü eşofman dahil her şeyle giyiyor.

Yok o kadar da değil diye içinden geçiriyorsan. Bi kaç sezondur klasikleşen kalem elbise artık herkesin dolabının olmazı. Peki onu kürkünle denemeye ne dersin? Üstelik bunu bot veya spor ayakkabılarınla günlük giyerken topukları biraz yükseltip geceye devamda edebilirsin.chiara ferragni kürk montu ile

“Hayır kürkü her an giyemem, bana fazla. Sadece özel günler için uygun.” dersen klasik bir siyah elbise artık çokta klasik olmayacak. Üzerine giyeceğin kürk ile gözleri üzerinde çekilemeyecek bir görünümün olduğuna emin olabilirsin.

Çantasız olur mu?

Tabi ki hayır. Tamamlamak için küçük olanlar en ideali. Çünkü kürk, zaten büyük ve gösterişli bir parçayken, büyük bir çanta, sizi olduğunuzdan daha büyük görünmenize neden olabilir. En ideali, küçük zincir çantalar, el çantaları, tabi ki sırt çantaları veya yükselişi revaçta olan bel çantalarıyla da kombin edebilirsiniz.

Tarz bir bütündür saç ve makyajsız olmaz.

Saç ve makyaj en önemli detay çünkü fazla yaptığın her şey stiline gölge düşürebilir. Kürkünün gösterişine ek olarak fazla hareketli bir saç veya yoğun bir makyajı düşünebiliyor musun? Tabi ki hayır…Karmaşıklığa hiç gerek yok. Saçlar için daha günlük modelleri deneyebilirsin. Mesela at kuyruğu, düz ya da hafif şekil verilmiş saçlar gibi. Saçın tamamlayıcısının makyaj olduğunu düşünürsek makyaj içinde doğal tonları seçersen çabasız, trend ve çok şık olduğuna emin olabilirsin.

Madem kürklerde alternatif bitmiyor o zaman seninde neden olmasın?

Kürk Kombin Fikirleri

More from Sıla Ceren Özyurt

ZAMAN ŞİMDİKİ ZAMAN

ZAMANI ZAMANSIZ PARÇALARLA DURDURUN Moda artık güncel tutulamayacak kadar hızlı değişiyor. Artık...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.