Gül Gölge ve Ayşe Brav ile İzmir’de Moda Sohbeti

Moda dünyasının başarılı isimleri Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav, tasarımcıların bir araya getiren konsept mağaza Designers of OZ ‘un ev sahipliğinde İzmir Ege Perla Alışveriş merkezinde özel bir öğlen yemeğinde İzmirli moda severlerle bir araya geldi.

Case Studies Markası Şehirli, Stil Sahibi ve Dinamik Kadın Profilini Hedef Alıyor

Önce aynı yarışma programında jüri üyeliği yapan, sonrasında ise bu iş arkadaşlığını dostluğa dönüştüren Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav, moda ve tekstil sektöründeki uzun yıllardır süren deneyimlerini, 2017 yılında yarattıkları “ Case Studies ” markası çatısı altında birleştirdiler. Designers of Oz mağazalarında satışa sunulan ürünlerde ünlü ikili, kendi tarzlarını yansıtırken şehirli, stil sahibi ve dinamik kadın profilini hedef almakta.

Organizasyonun Geliri Koruncuk Vakfı’nın Urla Çocuk Köy Projesine Bağışlandı

Designers of Oz mağazası ve Ege Perla Yönetimi Case Studies’in yaratıcıları Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav’ı sevenleriyle buluşturmak üzere bir organizasyon gerçekleştirdi. Organizasyona İzmir cemiyet hayatının moda severleri katılırken, organizasyonun geliri Koruncuk Vakfı’nın Urla Çocuk Köy projesine de katkıda bulundu. Designers of OZ mağazalarının sahibi Sinem Özusta’nın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide kendi stil anlayışları ve markalarının yaklaşımını anlatan Ayşe Brav ve Gül Gölge Saygı hem keyifli bir söyleşi gerçekleştirmekten hem de Koruncuk için katkı sağlamaktan mutlu olduklarını belirtti.Gülbeniz Arkas

Yazar
More from ozbeoz

Evde Yapılan Egzersizde Sizi Bekleyen Tehlikeler

Profesyonel bir sporcu bile olsanız bazen uzman yardımı olmadan yapılacak hareketler omurganıza...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.