EÇEV İçin Eli Belinde

Bir yıl süresince Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) adına Canan Alimdar tarafından tasarlanan bileziklerin satış gelirinin bağışlanacağı proje gönüllülere tanıtıldı.

CAEVENT

Designers of Oz için sosyal sorumluluk çalışmalarına destek olmak kurum ve toplum bilinci olarak büyük önem taşımakta. Ege ‘nin önemli Vakıflarından Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nın toplum adına, gençler adına yürüttüğü çalışmalara destek olmak için tasarımcılarından Canan Alimdar ile bir sosyal sorumluluk çalışmasını harekete geçiren Designers of Oz markasının kurucusu Sinem Özusta geçtiğimiz günlerde İzmir Alsancak’ta bir buluşma organize etti. Ege Çağdaş Eğiti Vakfı Başkanı Yasemin Reşitoğlu ve üyelerinin bir araya geldiği günde, Canan Alimdar  Anadolu’da yüzlerce yıldır genç kızların kendi iç dünyalarını yansıtarak çeyizleri için dokudukları kilim motiflerinden esinlenerek tasarladığı takılar ile “Eli Belinde” adlı son koleksiyonunu tanıttı.

EÇEV Başkanı Yasemin Reşitoğlu, Canan Alimdar ve Eçev üyeleri

Sanatçı bu özel koleksiyon içinden seçilen bir bilezik modelini satışından elde edilecek geliri, bir yıl boyunca Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’na (EÇEV) bağışlayacaktır.

Bilezikten satın alıp EÇEV ‘e destek sağlamak istiyorsanız 0232 2900969 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.


bilezikler

More from Sinem Özusta

2016 Yaz Modası ve Plaj Trendleri

Yaz tatilinin hiç bitmeyecek gibi devam ettiği günlerde 2016 yaz modası ve...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.