Cadaloz’un Günlüğü: Korku Dolu Erkek Kız Gibi Davranır

Sevgi dolu olan erkek, erkek gibi. Korku dolu ise kız gibi davranır.

Bugünlerde her şeyin organik olanı, orijinal olanı, gerçek olanını aramak ve bulmak makbul. Tahta masa güzelliğini tatmış insanlar plastik masalardan zevk alamaz olurlar. Hayatı geçiştirmekse yapacakları tek şey hayatı, kendilerini ve kutsal olan bu yaşamı aradan çıkarırlar ve geçiştirirler. Hormonsuz sebzeler, ekşi maya ekmekler, kaliteli malzemeler, giydiğimiz yediğimiz üzerimize taktığımız, üzerine oturduğumuz her şeyin gerçek, doğal ve kaliteli olmasını arar olduk, hastalandıkça, alerjik oldukça. Ama daha da vahimi insanlarda insanlık özelliklerinin ve duyguların gerçek, doğal ve katkısız olmasını da arıyoruz. Erkeklerin de.

ozbeoz-korkan-erkek

Bir bluz aldığım zaman kumaşın yüzde kaç pamuk ve ne derece kaliteli pamuk olduğunu iyi kötü üzerinde yazılan etiketten bakabiliyoruz. Hadi ben insanların yüzlerinden, enerjilerinden duygularının yüzde kaç katkılı yüzde kaç katkısız olduğunu çözebiliyorum şekerler de, bir kadının ne kadar dişi, bir erkeğin ne kadar erkek olduğunu nasıl çözeceğimi Pınar ve Çağnur’un Dişilik Yolculuğu Seminerlerinde öğrendim. Nasıl ki bir t-shirt yüzde 30 polyester yüzde 70 pamuklu ise tam pamuklu olmuyor. Bir insanda da korku oranı ne kadar fazla sevgi oranı ne kadar az ise o oranda dişi ya da erek oluyormuş. Yani en kadın kadın en dişi kadın en gerçek kadın yüzde 0 korku- yüzde yüz sevgi dolu olan kadın. En erkek erkek en güçlü erkek yüzde 0 korku- yüzde 100 sevgi dolu erkektir.

Ve şekerler en vahim olanı korku, öfke, kibir ve çatışmaları arttırıyor. Kız gibi erkekler çok kırıcı, bencil ve zararlı olabilirken, erkek gibi kadınlar çok kıskanç, haset ve birbirinin kötülüğünü ister hale gelebiliyor.

GDO’su değişmiş gıdalar, katkılı ürünler nasıl zarar veriyorsa tam dişi ve tam erkek olmayan insanlar da birbirine zarar veriyor.

Peki, korkular, nasıl sevgiye dönüşecek? Seksi, kadın gibi kadınlar ile hoş erkek gibi erkeklerin olduğu bir dünya hiç de zor değil. Haydi, siz de etrafınızda gördüğünüz daha çok mutlu olmak isteyen, mutsuz olduğunun farkında olmayan fakat gözlerinin içi gülmeyen kadınları Pınar ve Çağnur’un Dişilik Yolculuğu Eğitim seminerlerine yollayın. O kadınların erkekleri doğal olarak dönüşecektir.

Pişman olmazsınız.

More from Çağnur Şarman

Cadaloz’un Günlüğü: Hoş Geldin Sonbahar!

Yine geldi sonbahar, güz ya da eskilerin deyişi ile hazan mevsimi. Bu...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.