Tepeden Tırnağa Muhteşem Bir Vücut

Beklediğimiz yaz aylarına kavuşmamıza sayılı günler kaldı. Peki yaza hazır mıyız?

Uzun kış günlerinde aldığımız kiloları vermenin artık zamanı geldi. Bu konuda istediğimiz sonucu almak için öncelikle sağlıklı beslenme ve bol su tüketimine dikkat etmeli ve egzersizin hayatımızdaki yerini arttırmalıyız. Bazen alınan kilolar vücudumuzun belli bölgelerinde yoğunlaşabilir; karın, bel simidi,sırt, basen, bacak, mide, gıdı gibi bölgelere yapılan uygulamalarla vücudun kendini yenilmesini sağlar.

VelaShape III ile selülit ve bölgesel yağlanma tedavisi

Alınan kilolar dışında ayrıca iç kol ve iç bacak ta dokuda elastikiyet kaybı yaşayabiliriz. Doğum sonrası karın bölgesinde sarkma ve çatlaklar oluşabilir. Tüm bu problemlerin giderilmesinde medikal estetik cihazlarından destek alabilirsiniz.

Hekim ve Uzman Estetisyenlerin yönlendirdiği yeni nesil vücut şekillendirme cihazları ile sağlıklı, başarılı sonuçları ile kendilerini kanıtlamıştır.

Bölgesel yağlanmalar ve selülitler artık kabusunuz olmasın! Size, bunu sunabilecek güce ve teknolojiye sahip VELA SHAPE III ile tanıştırayım.

VELA SHAPE III Selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VELA SHAPE III yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

Vela Shape III

VELA SHAPE III sırrı yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipulasyonu ile birleştiren ilk teknoloji olmasıdır.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında güvenilirliğini kanıtlamış FDA onaylı 4 farklı teknolojinin (Bipolar Radyo Frekans, Infrared, Vakum ve Mekanik Masaj) kombinasyonu ile oluşan sinerjidir.

Yaşantınızın günlük akışını aksatmadan ağrısız acısız rahatsızlık vermeden konforlu bir şekilde çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

More from Gülay Us

Ödem Atmak İçin Neler Yapabiliriz?

Ödem nedir?' Sorusunu  kısaca vücudun  fazladan su tutması (şişlik) şeklinde  tanımlayabiliriz. Etrafımızda...
Devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir